Έκθεση Ζωγραφικής από τους/ις μαθητές/ριες της Γ΄ Τάξης με τίτλο: “Η Διαφορετικότητα είναι η γοητεία της ζωής”

Έκθεση ζωγραφικής των μαθητών και μαθητριών της Γ´ Τάξης υπό την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών κ. Μαργαρίτη Σταματία, κ. Τζάρτζα Αικατερίνη, κ. Γαζέτα Καλλιόπη με τίτλο:

«Η διαφορετικότητα είναι η γοητεία της ζωής» στον χώρο του Δημαρχείου Συκουρίου.

Ευχαριστούμε τον Αντιδήμαρχο και Πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής Δήμου Τεμπών κ. Βασίλη Σίμο, για τη δωρεά των υλικών που χρησιμοποιήθηκαν για τη ζωγραφική.

Επίησης ευχαριστούμε τον κ. Πράπα Βασίλη για τη δωρεά των ξύλων, στα οποία οι μαθητές/ριες βάζοντας μπόλικη φαντασία ζωγράφισαν διαφορετικούς ανθρώπους .

Και τέλος ευχαριστούμε τον κ. Αντώνη Δημάκη που συνέβαλε στην τοποθέτηση των εκθεμάτων.