Παρασκευή, Δεκέμβριος 04, 2020

afisa bibliopar

Με αφορμή το κεφάλαιο "Βιβλία - βιβλιοθήκες" στο μάθημα της γλώσσας και στα πλαίσια της φιλαναγνωσίας , οι μαθητές και οι μαθήτριες του Ε1 τμήματος του δημοτικού σχολείου Συκουρίου σκεφτήκαμε να ανταλλάξουμε ιδέες για τα βιβλία που διαβάσαμε.

Δημιουργήσαμε λοιπόν, με τη βοήθεια του δασκάλου μας κ Ηλία Νάκα, ένα ερωτηματολόγιο όπου θα θέλαμε να μας πείτε κι εσείς ποιο ή ποια βιβλία από αυτά που διαβάσατε σας άρεσαν περισσότερο και θα θέλατε να μας τα προτείνετε να τα διαβάσουμε κι εμείς.

Συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα

Αφήστε το σχόλιό σας