Πέμπτη, Σεπτέμβριος 24, 2020

Με δύο ώρες καθυστέρηση στις  10:00 πμ. θα ανοίξει το σχολείο τη Δευτέρα 16/01/2016. Η προσέλευση των μαθητών θα γίνει από τις 9:30 και μετά. Λόγο της μεγάλης ολισθηρότητας παρακαλούμε να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί κατά την προσέλευση και την αποχώρηση από το σχολείο. Καλό είναι τα παιδιά να έχουν μαζί τους μπουκάλι με νερό γιατί οι βρύσες μπορεί να είναι παγωμένες.

Από το ΚΤΕΛ ανακοινώθηκε ότι τα δρομολόγια έχουν τροποποιηθεί και τα παιδιά μπορούν να έρθουν με το λεωφορείο.

Θα υπάρξει νέα ανακοίνωση στις 8:30.

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Σχολείου