Πέμπτη, Σεπτέμβριος 24, 2020

christmas treechristmas treechristmas treechristmas treechristmas tree

Αγαπητοί γονείς,

σας προσκαλούμε

• Στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή των μαθητών/ριών της Β’ Τάξης που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 18.30 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Σχολείου μας. (Μπορείτε να δείτε ή να κατεβάσετε τη πρόσκληση από εδώ)
  • Στην ομιλία του κ. Δ. Λιόβα, εκπαιδευτικό Πληροφορικής και υπεύθυνο του ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Λάρισας , την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 12.00 με θέμα «Ασφάλεια στο διαδίκτυο : Κίνδυνοι και τρόποι αντιμετώπισης».

Μετά το τέλος της ομιλίας και ώρα 13.15 θα δοθεί η βαθμολογία) του Α' τριμήνου του σχολικού έτους 2017-2018 για τους μαθητές των Γ', Δ', Ε' και ΣΤ' τάξεων, και θα γίνει προφορική ενημέρωσή για τους μαθητές των Α' και Β' τάξεων.

Δε θα δοθούν βαθμοί πριν τις 13:15

Tις ημέρες : Tεταρτη 20/12/2017, Πέμπτη 21/12/2017 και Παρασκευή 22/12/2017 τα μαθήματα θα γίνουν κανονικά.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων                         Η Διεύθυνση του Σχολείου

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Σχολείου