Πέμπτη, Σεπτέμβριος 24, 2020

Οι μαθητές/ριες των Α' και Β' τάξεων του Δημοτικού Σχολείου Συκουρίου επισκέφτηκαν το εργοστάσιο «Μέλισσα» την Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2019 στο πλαίσιο των προγραμματισμένων επιμορφωτικών δράσεων με συνοδούς τις εκπαιδευτικούς Αρίδα Σοφία, Ταμπούρα Ευαγγελή, Νικολέτα Κώτσια, Τσιβρανίδου Σοφία και Παπανδρέου Αγαθή. Η επιμορφωτική αυτή δράση περιελάμβανε ενημέρωση όσον αφορά στον τρόπο παραγωγής των ζυμαρικών και περιήγηση στους χώρους του εργοστασίου ως μονάδας παραγωγής τροφίμων.

Κατηγορία: Διδακτικές επισκέψεις 2018-2019