Παρασκευή, Δεκέμβριος 04, 2020

12 Σεπτεμβρίου 2016

DSC08456Ήχησε και πάλι το σχολικό κουδούνι!!! Πλημμύρισε η αυλή από παιδικές φωνές και παιδικά χαμόγελα. Ο καθιερωμένος Αγιασμός τελέσθηκε από τον ιερέα της ενορίας μας Παπά-Γιώργη, ο οποίος ευχήθηκε σε όλους μας να έχουμε μία δημιουργική και ευτυχισμένη σχολική χρονιά!

Η Διευθύντρια του σχολείου μας κα. Δ. Τσουρέλη αφού ευχήθηκε σε όλους τους/ις μαθητές/ριες και τους /τις εκπαιδευτικούς μία καλή σχολική χρονιά, καλωσόρισε τους/ις μικρούς/ές μαθητές/ριες της Α? Τάξης δημιουργώντας ένα οικογενειακό κλίμα τόσο αναγκαίο για τα παιδιά αυτής της ηλικίας.

Στον καθιερωμένο Αγιασμό παρευρέθηκε ο αντιδήμαρχος του Δήμου Τεμπών κ. Κων/νος Νταφούλης και ο δημοτικός σύμβουλος κ. Παναγιώτης Γκατζόγιας τους οποίους ευχαριστούμε πολύ για την παρουσία τους.

Κατηγορία: Δραστηριότητες-Εκδηλώσεις 2016-2017